Αριστούχοι Β’ Λυκείου σχολικού έτους 2016-17

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου μας συγχαίρει τους αριστεύσαντες μαθητές και μαθήτριες της Β’ Λυκείου κατά το σχολικό έτος 2016-17 και τους εύχεται κάθε επιτυχία στη ζωή τους:

ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ 3ου ΓΕΛ(Β' ΛΥΚΕΙΟΥ)

Αριστούχοι Α’ Λυκείου σχολικού έτους 2016-17

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου μας συγχαίρει τους αριστεύσαντες μαθητές και μαθήτριες της Α’ Λυκείου κατά το σχολικό έτος 2016-17 και τους εύχεται κάθε επιτυχία στη ζωή τους:

ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ 3ου ΓΕΛ(Α' ΛΥΚΕΙΟΥ)

Αριστούχοι Γ’ Λυκείου σχολικού έτους 2016-17

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου μας συγχαίρει τους αριστεύσαντες μαθητές και μαθήτριες της Γ Λυκείου κατά το σχολικό έτος 2016-17 και τους εύχεται κάθε επιτυχία στη ζωή τους:

Επίδοση τελικών ελέγχων προόδου σχ. έτους 2014-2015

Ενημερώνουμε τους κηδεμόνες των μαθητών μας ότι οι τελικοί έλεγχοι προόδου Α’ και Β΄ τάξης σχολικού έτους 2014-2015 θα τους επιδίδονται στο σχολείο μας, από την Πέμπτη 24-6-2015 μέχρι την Τρίτη 30-6-2015 και ώρες 08:30-13:00 καθημερινά.

Αριστούχοι Α’ και Β’ τάξης σχ. έτους 2014-2015

Μετά την έκδοση των αποτελεσμάτων των εξετάσεων Μαϊου-Ιουνίου 2015, οι αριστούχοι Α’ και Β’ τάξης του σχολικού έτους 2014-2015 είναι οι εξής:

Τάξη: Α

1 ΚΟΛΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΣΕΒΑΣΤΗ 19,7 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ
2 ΚΕΡΑΜΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19,6 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ
– ΣΑΜΑΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ  19,6 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ
3 ΚΟΥΚΟΥΓΚΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  19,5 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ
– ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ  19,5 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ
4 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  19,4 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ
– ΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ  19,4 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ
– ΦΩΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ  19,4 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ
5 ΣΥΚΑΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  19,3 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ
6 ΒΕΝΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  19,2 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ
7 ΚΑΤΤΑΒΕΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  19,1 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ
– ΜΠΑΡΔΑΚΑ ΚΑΘΟΛΙΚΗ  19,1 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ
– ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  19,1 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ
– ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  19,1 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ
8 ΜΑΝΔΡΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  19 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ
– ΡΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  19 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ
9 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ  18,9 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ
– ΠΑΥΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΥΓΕΝΙΑ  18,9 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ
– ΤΣΑΤΤΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  18,9 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ
– ΦΡΑΝΤΖΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ  18,9 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ
10 ΠΙΣΚΑΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  18,8 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ
11 ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  18,7 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ
– ΜΑΡΓΚΟΣ ΜΑΡΙΝΑ – ΕΛΒΙΡΑ  18,7 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ
– ΤΣΙΒΡΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  18,7 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ
12 ΒΑΡΔΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  18,6 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ
– ΖΩΗΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ  18,6 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ
– ΦΑΝΕΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  18,6 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ
13 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ  18,5 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ
– ΜΑΝΩΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  18,5 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ
14 ΚΟΚΟΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  18,4 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ
– ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  18,4 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ
15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΙΑΛΛΗΣ  18,3 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ
16 ΚΟΝΤΙΤΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ  18,2 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ
17 ΖΑΝΝΕΤΤΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ  18,1 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ
– ΖΑΧΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 18,1 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ
– ΖΕΡΒΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  18,1 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ
– ΚΩΣΤΑΣ ΣΑΒΒΑΣ  18,1 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ
– ΠΕΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  18,1 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ
– ΣΚΕΝΔΡΟΥ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ  18,1 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ

Τάξη: Β

1 ΑΞΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  19,9 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ
– ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  19,9 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ
2 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 19,8 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ
3 ΓΕΩΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  19,7 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ
4 ΛΕΣΙΩΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  19,4 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ
5 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  19,2 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ
– ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ  19,2 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ
– ΣΠΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  19,2 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ
6 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ  19 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ
– ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΑΡΤΙΝ  19 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ
7 ΚΑΦΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18,8 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ
– ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ  18,8 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ
– ΠΕΤΡΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18,8 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ
8 ΚΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  18,7 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ
9 ΖΑΚΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ  18,6 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ
– ΦΙΡΟΓΛΑΝΗ – ΜΟΣΧΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ  18,6 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ
10 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΘΑΡΡΕΝΗ-ΜΙΧΑΕΛΑ  18,5 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ
– ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ  18,5 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ
11 ΠΕΣΤΛΙΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  18,4 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ
12 ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  18,3 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ
– ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  18,3 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ
– ΜΠΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  18,3 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ
13 ΑΛΒΑΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  18,2 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ
– ΧΡΥΣΑΦΙΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ  18,2 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ
14 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΜΟΝΙΑ  18,1 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ
– ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΣΑΒΒΙΝΑ  18,1 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ
– ΠΑΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ  18,1 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ
– ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ  18,1 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ
– ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  18,1 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ
– ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ  18,1 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ

Σημείωση: στις περιπτώσεις ισοψηφίας η κατάταξη γίνεται αλφαβητικά